Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane kontaktowe znajdziesz w stopce, na dole strony.

 

Dla osób indywidualnych na bieżąco będziemy uzupełniać listę punktów, w których można kupić nasze świece z wosku rzepakowego.

 

Firmy i sklepy chcące z nami nawiązać współpracę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email.

Kontakt

Kandelo - świece dla każdego

Jesteśmy gotowi współpracować z firmami, które chciałyby podarować wyjątkowy, niepowtarzalny prezent swoim pracownikom albo w szczególny sposób wyróżnić swoich klientów.

 

Oferujemy nasze własne świece ale jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie stworzenia wyjątkowego wzoru będącego wizytówką państwa firmy.

Dla Firm

Większość świec dostępnych w sklepach to świece parafinowe. Parafina jako produkt uboczny przetwarzania ropy naftowej, podczas spalania wydziela w swoich oparach związki toksyczne. Jest to wyczuwalne w specyficznej woni palenia tych świec.


Naturalne woski roślinne są po prostu zdrowe. Nasze świece zawierają tylko wosk rzepakowy i bawełniany knot. Wosk rzepakowy charakteryzuje się czystością swojej kremowej barwy oraz neutralnym zapachem podczas spalania. Używane przez nas bawełniane knoty nie zawierają substancji chemicznych, papieru czy ołowiu. Połączenie wosku rzepakowego z czystym knotem daje piękny płomień bez dymu.
Dbajmy o czystość powietrza w naszych domach!
Spędzajmy czas w atmosferze przyjaznej dla naszego zdrowia!

100% wosk rzepakowy

Pełnia blasku świec pojawia się wraz upływającym czasem palenia. Projektując modele świec poszukiwaliśmy wyjątkowych kształtów, takich które sprawią, że przeistoczą się one w piękny lampion.

 

Płomień ukryty za woskowymi ściankami przebija się przez nie światłem o przyjemnej, żółto-pomarańczowej barwie, rysując detale każdego ze wzorów. Nasze świece wypełnią każdy pokój swoim ciepłym blaskiem.

Efekt lampionu - świece o dwóch twarzach

Wosk rzepakowy jest niezwykłą materią, której nie chcieliśmy zamykać w żadnym naczyniu. Dlatego stworzyliśmy świece wolnostojące, które zachwycają delikatnością swojej faktury i koloru.

 

Nasze świece mają niepowtarzalne formy i wzory ponieważ ich modele są efektem ręcznego rzeźbienia w drewnie. Dbamy o ich wyjątkowość, począwszy od projektowania i pracy nad modelami, przygotowywania i odlewania form, poprzez zalewanie ich woskiem, aż po indywidualne zapakowanie każdej sztuki.

KANDELO to efekt ręcznej pracy

Kandelo świeca Bonsai z wosku rzepakowego

Dbamy o twoją wygodę.

Opakowanie każdej świecy KANDELO zawiera korkową podkładkę. Ten naturalny materiał z dębu korkowego jest doskonałym izolatorem temperatury. Dlatego możesz być spokojny o podłoże na którym pali się świeca. Nawet w ostatniej fazie , gdy płomień jest blisko spodu świecy, korek ochroni delikatną powierzchnię twoich mebli.


Pamiętaj jednak aby nie zapalać świecy w pobliżu łatwopalnych materiałów lub przedmiotów!

- Bonsai Small

- Bonsai Big

- Yoga Small

- Yoga Big

- Mount & Fjord

- Origami

- Mandala

Świece z naszej pracowni

- Lotos tea lights

Więcej informacji ...

Bestseller! - OM Light

Z radością poszerzamy naszą ofertę o Aki Light, kolejny lampion z wosku rzepakowego. 
Aki w jęz. japońskim znaczy jesień. Czas słotnych wieczorów końca roku chcieliśmy Państwu umilić kolorytem złotej jesieni, inspirowanej japońskim bonsai. Idea lampionów, dających więcej niż odczucie ciepła malutkiego płomienia, przyświecała nam podczas pracy nad kolejnym elementem naszej oferty. Delikatne lampiony, w połączeniu z naszymi tealight'ami, natychmiast po zapaleniu, pozwalają się cieszyć wyjątkowością wzorów. Lampiony mogą być używane wielokrotnie. 

NOWOŚĆ !  lampion AKI Light

Więcej informacji ...

Created by

METIO

Jesionowa 9

62-090 Rokietnica

Poland

 

 

Contact:

tel: +48 602 531 232

email: office@kandelo.eu

© 2017 METIO